Bayburt Vakfı,yetimleri sevindirmeye devam ediyor

PAYLAŞ
Bayburt Vakfı,yetimleri sevindirmeye devam ediyor
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Bayburt Vakfı Başkanı Av. İsrafil Kahraman ve Beraberindeki VKM Üyeleri, Vali Epcim’i Ziyaret Etti.

Bayburt Eğitim Kültür ve Hizmet Vakfı öncülüğünde her yıl yapılan proje ile Bayburt’ta yaşayan yetim çocukların tüm ihtiyaçları karşılanıyor.

Yaklaşık 350 yetimin bulunduğu kentte, yürütülen çalışmalarla belirlenen çocuklar Bayburt Vakfı tarafından ayakkabı elbise ve diğer ihtiyaçları giderildi. Bayburt Valiliği öncülüğünde Ümit Derneği aracılığı ile dağıtılan yardımlarla kentte yetimler başta olmak üzere birçok yardıma muhtaç ailenin ihtiyaçları gideriliyor.

Bayburt Vakfı her yıl yaklaşık 1000 üniversite öğrencisine 150 hafızlık yapanlara burs veren vakıf, şehirde dönemsel gıda ve kırtasiye yardımları ile hizmetlerine devam ediyor.

Başkan Av. İsrafil Kahraman burada yaptığı açıklamada, kahramanlar diyarı yiğitler otağı şehrimizde hizmetlerimizi artırarak devam ettireceğiz.

Değerli Valimiz Cüneyt Epcim beyefendiye yeni projelerimiz ile alakalı sunum yaptık. Bayburt Vakfı yedisinden yetmişine Bayburt’un ve Bayburtlunun her daim emrinde olacak. “ dedi.

Vali Cüneyt Epcim ise, “Kadim şehrimize her daim yapılan yardımlar ve çalışmalardan ötürü memnuniyetimi iletiyor, Bayburt Vakfı Başkanı Av. İsrafil Kahraman ve Vakıf Meclis üyelerine teşekkür ediyorum.” Dedi.