Bayburt Eğitim Vakfı “Türkiye Yüzyılı ve Gençlik” konulu paneli Bayburt’ta gerçekleştirdi.

PAYLAŞ
Bayburt Eğitim Vakfı “Türkiye Yüzyılı ve Gençlik” konulu paneli Bayburt’ta gerçekleştirdi.
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Bayburt Eğitim Kültür ve Hizmet Vakfı Bayburt EDEP Platformu ve Bayburt Üniversitesi ile İle “Türkiye Yüzyılı ve Gençlik”Panelini gerçekleştirdi.

Panelin Moderatörlüğünü,GENAR Araştırma Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Aktaş yaptı.

Panelin katılımcıları konuşmacıları, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım,Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen, Bayburt Millet Vekili Fetani Battal,Bayburt Group A.Ş Başkanı Abdurrahman Şentürk,Yeni Şafak Yazarı Taha Hüseyin Karagözdü.

Bayburt Eğitim Kültür ve Hizmet Vakfı ,Bayburt EDEP Platformu ve Bayburt Üniversitesi ile beraber kapalı spor salonunda “Türkiye Yüzyılı ve Gençlik” adlı Panelini,Bayburt’ta 3000 kişi ile beraber  gerçekleştirdiler.

Bayburt Eğitim Kültür ve Hizmet Vakfı tarafından,Bayburt Üniversitesindeki Öğrencilere yaklaşık 12.000 Kitap hediye ettiler.Binlerce Kırtasiye ve Kitaplardan oluşan çantalar hediye edildi

Bayburt Eğitim Kültür ve Hizmet Vakfı ayrıca Üniversitede kurdurdukları döner tezgahları ile öğrencilere döner ikramı yaptılar.

Bayburt Eğitim Kültür ve Hizmet Vakfı Başkanı AV.İsrafil Kahraman yaptığı konuşmada:

“Türkiye Yüzyılı ve Gençlik” adlı Panelinin gerçekleşmesine katkılarından dolayı Bayburt Üniversitesi Rektörü Mutlu Türkmen ve ekibine, EDEP Platformu Başkanı Prof.Dr.Tevhit Ayengin ve tüm üyelerine, Bayburt Eğitim Kültür ve Hizmet Vakfı VKM Meclisimize yürekten teşekkür ediyorum dedi.

Davetimizi kırmayan ve Panelimizde konuşmacı olarak bulunan Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım,Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen, Bayburt Millet Vekili Fetani Battal,Bayburt Group A.Ş Başkanı Abdurrahman Şentürk,Yeni Şafak Yazarı Taha Hüseyin Karagöz,Genar Araştırma Başkanı İhsan Aktaş’ teşekkürü bir borç biliyorum .

Başkan Kahraman bu değerli programımıza katılan tüm protokol üyelerine,öğrencilere yürekten teşekkürlerini ifade etti.

Başkan Kahraman,Bayburt Eğitim Kültür ve Hizmet Vakfı olarak her daim Bayburt ve Bayburtluya hizmet ettik hizmet etmeye devam ediyoruz dedi.

Panelin evsahipliğini yapan Bayburt Üniversitesi Rektörü Rektör Prof. Dr. Mutlu Türkmen yaptığı konuşmada:

Türkiye Yüzyılı stratejilerinin genç nesil düzleminde ele alındığı panelde, Rektör Prof. Dr. Mutlu Türkmen, lise düzeyindeki öğrencilerin Bayburt Üniversitesini tercih etmesini temenni ettikten sonra panelin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek açılış konuşmasını sonlandırdı.